בחלון הראווה

בעזרת בובות דיגום ניתן לייצר תצוגות מרהיבות ומרגשות יותר, שימשכו לקוחות רבים יותר אל בית העסק ובהמשך, ישפיעו על ההכנסות

 

אמנות הסחר החזותי מתייחסת לשימוש בגירויים חזותיים לשם הגדלת המכירות. בעל חנות קמעונאית יצירתי יכול ליצור תצוגות ראווה שיעוררו תשומת לב, על מנת למשוך יותר לקוחות באמצעות אביזרי חנויות מסוימים, המכוונים לחזותיות, כגון בובות דיגום וכולי. אביזרי סחר חזותי יעילים הם סוג של אמנות. זהו מאמץ יצירתי המשלב שימוש בחלונות ראווה, בבובות דיגום, בתאורה, בשילוט ובאמצעים שונים מיוצרים במיוחד לשם תצוגה בחנויות. כל אלה משתלבים לכדי יצירה אחד מעוצבת ומרשימה. התוצאה צריכה להחמיא לסחורה העומדת למכירה ולחזק את הרעיון שהחנות נמצאת בחזית.

 

כאשר נעשה שימוש נכון באביזרי סחר חזותי, כגון בובות דיגום, ניתן להגדיל באופן דרמטי את תנועת הלקוחות ובהמשך, את המכירות. כמו כן, ניתן גם למקסם את הפוטנציאל של חלל המכירה ולסייע להפיק את המרב מהפריטים אותם מוכרים בחנות. כך, משמשות בובות דיגום אחד מאמצעי המכירה היעילים ביותר, בו ניתן להשתמש בכל חנות קמעונאית. יש לציין, כי ניתן להשתמש בבובות בדרכים כמעט בלתי מוגבלות.

 

בובות אלה מאפשרות התאמה אישית, משום שהן משמשות להצגת סחורה שמספקת ללקוח מושג כיצד היא תראה על גוף אנושי. ברגע שהבגדים מוצגים על בובות דיגום, הלקוחות זוכים למושג חי יותר באשר לאופן בו הם יראו בהם. הבובות מאפשרות שימוש שיחמיא לכל פריט העומד למכירה ואף יספקו ללקוחות השראה ורעיונות לשילוב של פריטים שונים.

אריזון - לוגו

053-9376045