דלפק לחנות

משיכה אינטראקטיבית

מדוע המשיכה האנושית לתצוגה אינטראקטיבית יש ערך יקר כל כך עבור חנויות וכיצד היא משפיעה על השירות ללקוח?

 

שילוב של מספר תצוגות ומשטחי תצוגה בבית עסק הוא חלק בלתי נפרד מסצנת המסחר והקניות בימינו. רוב בתי העסק והחנויות מציעים מספר נקודות בהן מתקיימת אינטראקציה בין הלקוח לבין השירותים והמוצרים השונים שמציעים בחנות. בין היתר נקודות אלה כוללות חלונות ראווה, מתקני תצוגה שונים, בהם גם דלפק לחנות. היום ניתן למצוא יותר ויותר חנויות בהן מציעים ללקוחות חוויה פעילה והתנסות במוצרים. זאת, לצד האפשרות לקבל הסברים מהמוכרים בחנות.

 

 כל האמצעים האמורים הפכו לתת ענף בפני עצמו שמתפתח תחת קמעונאות אינטראקטיבית, שכוללת הרבה מעבר לשילוט אטרקטיבי שיפעיל על הקונים את קסמו במהלך הקניות.

 

קמעונאות אינטראקטיבית, גם כשהיא מתנהלת מעבר לדלפק בחנות, צוברת פופולאריות רבה בשנים האחרונות. המודעות למגמה בקרב הפועלים בשוק הקמעונאי הולכת ומתגברת, כך שנקודות האינטראקציה עם הלקוח במתחם החנות הופכות להיות יותר מכלי שיווקי.

 

לדלפק אינטראקטיבי יש מאפיינים שונים מאלה שיש לדלפק סטטי. השוני נקשר בחוויית הקנייה שבעל העסק מעוניין לספק ללקוחות. אנשים אוהבים לראות, לקיים אינטראקציה, לגעת ולחוות את המוצרים. בהמשך לכך הם נוטים להימשך לחוויות אינטראקטיביות מאשר לחוויות סטטיות. זו אחת הסיבות שיש צורך בדלפק לחנות שיאפשר ללקוחות לעצור, להביט במוצרים, לגעת ולהתנסות בהם. הלקוחות אוהבים להיגרר אל תוך חוויה ולהיות חלק ממשהו במקום רק לקרוא או להביט במוצר באופן סטטי.

 

אריזון - לוגו

053-9376045