סטנד תצוגה

סטנד תצוגה קיים בכל חנות המציגה את הסחורה שלה לרווחת הלקוחות. אין היום כמעט אף חנות שלא מתקיימת בה תצוגה. חנויות לממכר טלפונים מעמידות את רוב הסחורה בתוך ארון נעול ועל גבי שולחנות מפוזרים יש סטנד תצוגה עליו יש טלפון דמה עשוי קרטון שמהווה דוגמא למה אפשר לרכוש בחנות. ישנן גם חנויות המעמידות על גבי סטנד תצוגה במרכז החנות דגם כלשהו כדי שהלקוח יוכל להתרשם ממנו טוב יותר. בכל חנות שיש בה חלון ראווה עומד סטנד תצוגה עליו מוצגים פריטים מהחנות. בחנויות הבגדים אלו בובות לבושות בבגדי החנות. בחנויות לממכר תיקים או נעלים יש סטנד תצוגה לסוג סחורה זו וכך הלאה. 

 

חשיבות סטנד התצוגה בחנות

 

הדבר הראשון שלקוח רואה בהיכנסו לחנות או בית עסק זה עיצוב המקום. כחלק מהעיצוב הוא סטנד תצוגה. העמדתו במקום נכון סידור הסחורה עליו ותאורה מתאימה יכולים לשנות את כל תמונתו של הלקוח. כל פריט צריך להיות בולט כאילו הוא הדבר היחיד על הסטנד. התעניינות הלקוח בחפצים שונים מביאים אותו לרכוש עוד דברים למרות שלא חשב עליהם קודם לכן.

 

עיצוב החנות = כסף עבור המוכר, החנות והבעלים

 

עיצוב של חנות מתנות והעמדת סטנד תצוגה במקום נכון עם פריטים נכונים הם אמצעי מכירה מהטובים ביותר. הרבה לקוחות המגיעים לחנויות מתנות מתלבטים מה לרכוש והעמדת פריטים שהם הטרנד האחרון במקום שכל עין רואה היא דרך שיווקית  טובה ויעילה. גם בחנויות לממכר פריטים לילדים חשיבות העיצוב היא גדולה. העמדת סטנד תצוגה בכניסה לחנות עם פריטים שכל ילד מכיר מהמדיה מביאה למכירה מוגברת. סטנד תצוגה גדול בכניסה לחנות עם צעצועים של דמויות אהובות מסדרות טלוויזיה, שחקני כדורגל מפורסמים יגבירו את הלחץ של הילדים על ההורים לרכוש אותם.

 

בנוסף, אמנים המבקשים להציג את אמנותם בתערוכה בין אם אלו אמני תכשיטים, תיקים, ציורים או פסלים מזמינים את סוג וגודל הסטנד לפי הצורך שלהם. אפשר להזמין סטנד תצוגה גם אצל נגר המתמחה בתחום או באחת החברות שיש בארץ.

אריזון - לוגו

053-9376045