אריזון - לוגו

053-9376045

סוגי קולבים

קולב הוא אביזר המדמה כתפיים של אדם כיוון שמבנה זה מאפשר לתלות בגדים בצורה האידיאלית ביותר. ישנם סוגים שונים של קולבים: קולב מתכת, עץ, קולב פלסטיק ואף כאלה המשלבים תליית מכנסיים או חצאיות יחד עם חולצות ומעילים. 

 

סוגי קולבים יש מגוון רחב של קולבים העשויים מחומרים שונים כפי שאתם יכולים לראות בקטלוג הקולבים שלנו, השימוש בחומרים מגוונים יוצרים קולבים ברמת עמידות ואיכויות שונות. ישנם קולבי מתכת או פלדה הבנויים מסליל מתכת דק המתאימים לתליית בגדי קיץ לרוב כיוון שבגדים אלה אינם בעלי משקל רב. 

 

סוג נוסף של קולב שסביר להניח שנתקלתם בו בחנויות או אף ברכישת קולבים לשימוש ביתי הוא קולב עץ. קולב עץ בנוי במבנה קצת אחר ומעצם היותו בנוי מעץ בלאי הקולב הוא לאחר תקופה ממושכת אם בכלל. בעוד קולב מתכת יכול להתעקם ולאבד את צורתו קולב מעץ הוא איכותי ועמיד יותר בפני משקל כבד של בגדים בין אם מעיל עור ובין אם סוודר צמר. קולבי עץ בנויים בצורת משולש (בומרנג) כשמעליו נמצא וו מתכת המאפשר את תלייתו בארון הבגדים. יש קולבי עץ מתקדמים יותר המאפשרים לשלב תליית מכנסיים או בגד נוסף על אותו קולב, קולבים מסוג זה מלווים בקליפסים שתפקידם לדאוג שהמכנס או החצאית לא יחליקו מהקולב, מתאים לרוב לחליפות. 

 

קולבי פלסטיק – קולבים הנפוצים ביותר בתעשייה בין אם בשימוש המסחרי ובין אם האישי וזאת משום שמיוצרים גם בגדלים שונים כדי להתאימם לחנויות בגדי ילדים. קולבי הפלסטיק מעצם היותם מיוצרים מחומר זה הם השבירים ביותר ולכן רצוי לא להעמיס עליהם יותר מידי בגדים. 

 

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ליצור עוד ועוד סוגי קולבים ולכן השימוש בהם הופך יעיל יותר. לכן כיום אתם יכולים למצוא קולבים שלא בהכרח בנויים בצורת כתפיים ועדיין יעילים באותה מידה.  אצלנו באריזון אנו מספקים לכם את כל סוגי הקולבים החל מהקולבים הקלאסיים ועד הסוגים המיוחדים ביותר. צפו בקטלוג הקולבים שלנו