אריזון - לוגו

053-9376045

בובות תצוגה בחלון ראווה

נדמה כי בובות ראווה היו כאן מאז ומתמיד ולכן רבים לא העלו על מחשבתם מה היתה הדרך להציג את תוצרי הטקסטיל לפני בואן. בובות הראווה הביאו איתן את היכולת להציג ולהמחיש את מוצרי הטקסטיל של החנות לעוברי האורח. מכאן שבובות ראווה הן חלק הכרחי וחשוב לכל סוגי חנויות הבגדים בין אם מדובר בהלבשה תחתונה ובין אם בגדי גברים. 

 

חשיבותן של בובות הראווה בחנויות אשר מוצריהם מתחום הטקסטיל הוא גדול ומשמעותי. חלון הראווה הוא הפנים של החנות גם כשהיא פתוחה ובעיקר בהיותה סגורה. אם חלון הראווה ימשוך את תשומת לב עוברי האורח כבר הרווחתם לקוחות פוטנציאלים. הקידמה ופתיחות החברה לאפנות שונות הביאה איתה גם סוגי בובות ראווה שונים כמו בובות ראווה לגברים, ילדים ולא רק בובות נשים. בובות הראווה החדשות הן מדולריות כך שניתן על ידי שימוש נכון להמחיש תנועות תצוגה שונות. אם נחזור לבסיס נבין כי בובת ראווה היא ייצוג פיזי שלנו, בני האדם ואנחנו נוהגים ללבוש פרטי לבוש מלאים ביציאה מהבית. המחשת אפנת החנות על ידי הלבשה מלאה של בובת ראווה מקלה על הלקוח הפוטנציאלי לדמיין את עצמו בפריט לבוש מסוים או בסטייל הכללי המוצג. בובות הראווה עוזרות לכם להעביר מסר אופנתי על ידי שילוב החולצה, המכנס, אקססוריז ופריטים נוספים, כך למעשה אתם יוצרים הופעה שלמה שהלקוח יכול להחליט אם הקו הכללי מתאים לו או שאהב רק פריט אחד. 

 

כיום אין דרך יעילה יותר מבובות ראווה כדי להציג בגדים, מלבד הצגת הסטייל הכללי, ניתן להבחין באופן התפירה, סגנון הבד וגזרת הבגד. אם עוברי אורח יעברו ליד חלון הראווה של חנות בגדים ולא ייחשפו לפחות לבובת ראווה אחת המוניטין של העסק יפגע עוד לפני שנכנסו לחנות. כולם יודעים שמראה שמשדרה רצינות ויוקרה ימשוך את הלקוחות וכדי להשיג את המאפיינים האלה התחילו ברכישת בובות ראווה לחנות שלכם. הבובות הן הפנים שלכם ותפקידן נעשה לאורך כל שעות היום ובעיקר כשאתם לא נמצאים בחנות. 

 

חברת אריזון מאפשרת לכם להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, איך? אריזון מספקת פתרונות תצוגה שונים וביניהם תמצאו בובות ראווה מכל הסוגים: ילדים, נשים, גברים, נערים, נערות ועוד.
היכנסו לקטלוג בובות הראווה שלנו